Koningspaar En Amalia Bezoek Team NL Huis bij Olympische Winterspelen

Koninklijk Paar en prinses Amalia in Milaan voor de Olympische Winterspelen

Zijne Majesteit de Koning en Hare Majesteit Koningin Máxima wonen van donderdag 5 februari tot en met dinsdag 10 februari de Olympische Winterspelen in Milaan bij. De Prinses van Oranje vergezelt het Koninklijk Paar daarbij deels.

De Koning is uitgenodigd als erelid van het Internationaal Olympisch Comité (IOC). Op beelden is te zien hoe Het Koninklijk Paar en prinses Amalia de schaatsers aanmoedigen en uiteindelijk de Noorse koning en koningin feliciteren met de winst na de finale van de 5.000 meter schaatsen mannen.

Aanwezigheid minister-president Schoof

Minister-president Schoof was vrijdag 6 en zaterdag 7 februari aanwezig bij de Olympische Winterspelen. Het Koninklijk Paar, de Prinses van Oranje en de minister-president woonden op vrijdagavond de openingsceremonie bij. Op zaterdag brachten zij een bezoek aan het Olympisch Dorp en het TeamNL Huis.

Lees ook: 24 jaar koninklijke liefde: ‘Alle ogen gericht op Máxima’

Bezoek staatssecretaris Tielen

Staatssecretaris Tielen van Jeugd, Preventie en Sport is van zaterdag 14 februari tot en met dinsdag 17 februari bij de Olympische Winterspelen. Zij bezoekt verschillende sportwedstrijden en heeft ontmoetingen met vertegenwoordigers uit de sport. Bekijk hieronder de beelden van de afgelopen dagen.

5000 Meter Mannen Finale
Koning Willem-Alexander, koningin Maxima en prinses Amalia bij de 5.000 meter schaatsen mannen finale.
5000 Meter Mannen Finale
Koning Willem-Alexander, koningin Maxima en prinses Amalia bij de 5.000 meter schaatsen mannen finale.
5000 Meter Mannen Finale
Prinses Amalia feliciteert de Noorse koning Harald.
5000 Meter Mannen Finale
Koningin Maxima en prinses Amalia feliciteren de Noorse koning Harald en Noorse koningin Sonjana.
5000 Meter Mannen Finale
Koningin Maxima feliciteert de Noorse koningin Sonjana.
Os: Schaatsen (v) 3.000 Meter
Ontmoeting met de band ‘Kleintje Pils’ voorafgaand aan de 3.000 meter bij het langebaanschaatsen.
3000 Meter Vrouwen Finale
Koning Willem-Alexander, koningin Maxima en prinses Amalia moedigen aan bij de 3000 meter vrouwen.
Koningspaar En Amalia Bezoek Team Nl Huis
Koning Willem-Alexander, koningin Maxima en prinses Amalia brachten een bezoek aan het TeamNL Huis. 
Koningspaar En Amalia Bezoek Team Nl Huis
Een groepsfoto tijdens het bezoek aan het TeamNL Huis. 
Koningspaar En Amalia Bezoek Team Nl Huis
Veel bekende gezichten te zien bij het bezoek aan het TeamNL Huis. 

Beeld: ANP

Uit andere media