
- Home
- Monarchie
- Verenigd Koninkrijk
- Britse hof viert verjaardag van Sophie met nieuwe foto
Britse hof viert verjaardag van Sophie met nieuwe foto
Tekst: Denise Delgado
20 januari 2025
Het Britse hof staat stil bij de 60e verjaardag van Sophie, de hertogin van Edinburgh. Ter gelegenheid van haar mijlpaal deelt het hof een nieuwe foto van Sophie via sociale media.
De foto, gemaakt door fotograaf Christina Ebenezer, werd in januari vastgelegd in Bagshot Park, de koninklijke residentie in Bagshot waar Sophie en haar gezin wonen.
Sophie is sinds 1999 getrouwd met prins Edward, de hertog van Edinburgh en jongere broer van koning Charles. Het echtpaar heeft samen twee kinderen: Lady Louise Windsor en James, graaf van Wessex.
Lees ook: Britse koninklijke familie herdenkt koningin Elizabeth
Ook prins William en prinses Catherine feliciteerden Sophie met haar verjaardag. “We wensen de Hertogin van Edinburgh een heel fijne 60e verjaardag vandaag!” schreven de prins en prinses van Wales in een bericht op X.
Wishing The Duchess of Edinburgh a very happy 60th birthday today! https://t.co/d6ypEipnDr
— The Prince and Princess of Wales (@KensingtonRoyal) January 20, 2025
Lees ook: Britse royals nemen afscheid van een ‘moeilijk jaar’
TEKST: DENISE DELGADO
BEELD: GETTY IMAGES/INSTAGRAM: @THEROYALFAMILY
Denise Delgado
Denise is een creatieve freelance journalist sinds 2015. Ze heeft European Studies gestudeerd aan de Haagse Hogeschool en Journalistiek aan KU Leuven campus Brussel. Denise is bedreven in het creëren van content en is een enthousiast, nieuwsgierig en vriendelijk persoon met een enorme wanderlust. Naast haar passie voor reizen, is ze gek op vechtsport, muziek, witte wijn en fietsen in de natuur.
Meer van Denise