Martha Louise Durek Verrett

Prinses Märtha Louise zet woning in de verkoop voor 1,7 miljoen euro

Prinses Märtha Louise (53) van Noorwegen heeft besloten haar woning in Lommedalen, nabij Oslo, te koop aan te bieden voor 20 miljoen Noorse kronen, omgerekend zo’n 1,7 miljoen euro.

De beste plek

Via Instagram deelt de royal warme herinneringen aan het huis waar haar kinderen opgroeiden. ‘Het was de beste plek voor onze kinderen om op te groeien,’ schrijft ze. ‘We hebben in dit huis de leukste feestjes gevierd, de beste gesprekken gevoerd en de diepste meditatiesessies gehad: al onze ups en downs.’

De tekst gaat verder onder de Instagram-post.

Scherm­afbeelding 2025 05 11 Om 15.41.33
Scherm­afbeelding 2025 05 11 Om 15.41.33

Lees ook: Märtha Louise en Durek Verrett dienen miljoenenclaim in vanwege gebreken aan woning

Tijd voor een nieuw gezin

De dochter van koning Harald en koningin Sonja laat weten dat het nu tijd is om het huis over te dragen aan iemand anders. ‘Maar er is een tijd voor alles, en we kijken ernaar uit dat nieuwe mensen dit prachtige huis mogen ervaren. Om dezelfde rust te vinden, hetzelfde plezier te voelen bij het zien van spelende kinderen voor de deur — en een plek te vinden die zij hun thuis kunnen noemen.’ Ze kijkt ernaar uit om het nieuwe hoofdstuk van de woning mee te maken ‘door de ogen van een ander gezin.’

lees ook: Echtgenoot prinses Märtha Louise beschuldigd van seksueel misbruik

De prinses kocht het huis in 2003. Samen met haar echtgenoot Durek Verrett verwierf ze recent een nieuwe woning in Stabekk voor bijna 1,6 miljoen euro. Rond die aankoop lopen momenteel juridische procedures vanwege verborgen gebreken. Op 16 mei staat een bemiddelingsgesprek met de verkopende partij gepland.

BEELD: GETTY IMAGES

LEES OOK

Uit andere media


Denise Delgado

Denise is een creatieve freelance journalist sinds 2015. Ze heeft European Studies gestudeerd aan de Haagse Hogeschool en Journalistiek aan KU Leuven campus Brussel. Denise is bedreven in het creëren van content en is een enthousiast, nieuwsgierig en vriendelijk persoon met een enorme wanderlust. Naast haar passie voor reizen, is ze gek op vechtsport, muziek, wijn en fietsen in de natuur.

Meer van Denise