
Prinses Ariane klaar met het Internationaal Baccalaureaat
25 mei 2025
Prinses Ariane heeft haar eindexamens afgerond. Ze volgde de afgelopen twee jaar het Internationaal Baccalaureaat aan het United World College Adriatic in Italië.
Closing ceremony
Dit weekend sloot de school het schooljaar feestelijk af met de traditionele Graduation and Academic Year Closing Ceremony. Samen met medeleerlingen uit de hele wereld vierde Ariane het einde van een intensieve periode vol studie, projecten en internationale ervaringen.
Veeleisend onderwijsprogramma
Het Internationaal Baccalaureaat is een veeleisend onderwijsprogramma dat studenten voorbereidt op universiteiten over de hele wereld. Ariane begon aan deze uitdaging in 2023, na haar middelbare schooltijd in Nederland.
Welverdiende pauze
De examenuitslagen worden begin juli verwacht. Tot die tijd kan Ariane genieten van een welverdiende pauze. Wat haar volgende stap wordt, is nog niet bekendgemaakt.
BEELD ANP / INSTAGRAM
LEES OOK
Uit andere media