
Geert Dales legt Margarita over de knie
Tekst: Redactie Royalty Online
25 juli 2022
Politieke prominent laat geen spaan heel van verhaal prinses.
Geert Dales – eerder onder meer burgemeester van Leeuwarden – beweert dat de moeder van Margarita’s ex Edwin de Roy van Zuydewijn nog een halve ton tegoed heeft van Margarita. Het geld zou ze in 2006 al aan de toen armlastig prinses hebben geleend.
‘Wellicht niet opzettelijk’, schrijft Dales in zijn column op The Post Online, ‘maar wel feitelijk drukte Margarita dus een halve ton achterover. Geen haan die ernaar kraaide. In 2006 niet. In 2022 nog steeds niet.’
Volgens Dales heeft zij gerechtelijke aansporingen om na haar huwelijk alimentatie te betalen naast zich neer kunnen leggen, omdat ze van de bijstand zou leven. Hij vraagt zich daarbij af hoe het kan dat zij hypotheekvrij een landgoed van 2 miljoen in Wassenaar kon kopen.
LEES OOK:
IN BEELD: PRINSES MARGARITA VROEGER EN NU
Meer lezen over royals? Neem snel een (digitaal) abonnement op Royalty.
Bron: TPO
Uit andere media
Meer van Redactie Royalty Online