Waar hield Sarah Ferguson zich schuil tijdens de zomer?
13 augustus 2026
Sarah Ferguson heeft zich deze zomer vermoedelijk teruggetrokken in de Zwitserse Alpen. Volgens Daily Mail-redacteur Richard Kay verblijft de voormalige hertogin van York in een luxe villa in Verbier die toebehoorde aan haar onlangs overleden ex-vriend Paddy McNally.
Sinds Sarah Ferguson vorig jaar haar titel verloor, is ze nog maar zelden in het openbaar verschenen. Haar precieze verblijfplaats bleef daardoor lange tijd onduidelijk, maar de royaltyexpert zegt te weten waar ze zich momenteel ophoudt.
Rust zoeken in Verbier
In Palace Confidential vertelde Richard Kay dat Ferguson vermoedelijk gebruikmaakt van McNally’s woning in Verbier. Volgens Kay is de populaire wintersportplaats in de zomer juist opvallend rustig. ‘Je ziet er een paar mensen van middelbare leeftijd die graag in de bergen wandelen, maar het is er veel relaxter en rustiger,’ aldus de redacteur. ‘Een perfecte plek om je schuil te houden.’
Band bleef bestaan na relatie
Ferguson en Paddy McNally waren drie jaar samen voordat zij een relatie kreeg met Andrew Mountbatten-Windsor. Ze leerden elkaar kennen in Verbier, waar Sarah als kindermeisje werkte voor zijn twee zoons nadat zijn vrouw was overleden. Ook nadat hun romance voorbij was, bleven de twee contact houden. McNally zou Sarah en haar dochters door de jaren heen geregeld gebruik hebben laten maken van verschillende woningen die hij in Europa bezat. De zakenman overleed op 22 juli op 88-jarige leeftijd.
Geen groot deel van erfenis verwacht
McNally liet naar verluidt een vermogen van ongeveer 600 miljoen pond achter, maar Kay verwacht niet dat Sarah daar een groot bedrag van zal ontvangen. Volgens Kay vond McNally dat hij tijdens haar leven al veel voor haar had gedaan. Ook zou hij een aanzienlijk deel van zijn vermogen voor goede doelen hebben willen bestemmen.
Sarah Ferguson blijft uit beeld
Waar Ferguson na de zomer verblijft, is niet duidelijk. De afgelopen tijd werd ze slechts enkele keren gezien. Zo werd ze in december gefotografeerd bij de doop van haar kleindochter Athena en verscheen er in april een foto van haar in een Oostenrijks skigebied. Verder is ze sinds de begrafenis van de hertogin van Kent in september 2025 nauwelijks in het openbaar verschenen. Een bron omschreef de Alpen eerder tegenover The Sun als een ideale plek om uit de aandacht te blijven: ‘Het gebied is werkelijk prachtig en meestal erg rustig, dus het is de perfecte plek voor een bekend persoon als zij om zich gedeisd te houden wanneer de druk toeneemt.’
LEES OOK
Uit andere media