The Royal Danish Couple Attend Flag Day For Denmark's Expatriates Deens koningspaar

Deens koningspaar bezoekt binnenkort de Baltische staten

Koning Frederik (57) en koningin Mary (53) van Denemarken brengen binnenkort staatsbezoeken aan de Baltische landen Letland, Estland en Litouwen. Ze starten op 28 oktober met een tweedaags bezoek aan Letland, op uitnodiging van president Edgars Rinkēvičs.

Lange vriendschapsband

De bezoeken zijn bedoeld om de lange vriendschapsband tussen Denemarken en de Baltische staten te benadrukken, die teruggaat tot de diplomatieke relaties in 1921. Volgens het hof delen de landen ‘gemeenschappelijke belangen, wederzijds respect en een gedeelde visie op een vrij, veilig en welvarend Europa’.

Lees ook: Deens koningspaar bezoekt voor het eerst Faeröer in juni

In Letland zal het koningspaar onder meer stilstaan bij de militaire samenwerking binnen de NAVO. Het volledige programma en de definitieve data voor de bezoeken aan Estland en Litouwen worden later bekendgemaakt.

Bekijk ook:

BEELD: GETTY IMAGES

LEES OOK

Uit andere media


Denise Delgado

Denise is een creatieve freelance journalist sinds 2015. Ze heeft European Studies gestudeerd aan de Haagse Hogeschool en Journalistiek aan KU Leuven campus Brussel. Denise is bedreven in het creëren van content en is een enthousiast, nieuwsgierig en vriendelijk persoon met een enorme wanderlust. Naast haar passie voor reizen, is ze gek op vechtsport, muziek, wijn en fietsen in de natuur.

Meer van Denise