Royalty Magazine

Afspraak is afspraak

Door Marc van der Linden

Jaren geleden werd de mediacode ingesteld. Daarover is sindsdien veel te doen geweest. Er zijn processen gevoerd en heel veel discussies geweest, maar uiteindelijk hebben de Oranjes toch hun zin gekregen. Alle foto’s die er van de leden van de koninklijke familie te zien zijn, worden in scène gezet en zorgvuldig geregisseerd. Ik vind dat niet slim, omdat er zo veel spontaniteit verloren is gegaan. De meeste Nederlanders vonden het best leuk om te zien dat Máxima af en toe ook gewoon naar de Hema gaat om kinderkleren te kopen of dat Willem-Alexander met vrienden op een terrasje zit. Maar dat kan dus niet meer. Ik zal u niet vermoeien met een nieuwe discussie daarover, want ik heb al lang geaccepteerd dat de mediacode onomkeerbaar is. Maar tegelijkertijd is het wel goed u eens te melden dat een deel van de koninklijke familie zich niet meer houdt aan de belofte om in ruil voor het houden aan de mediacode af en toe mee te werken aan fotomomenten. En dan heb ik het niet over Willem-Alexander en Máxima.

Lees meer »

Bernhard verkoopt raceauto

Oranjerood collectors-item kost 89.000 euro

Maandag 10 Oktober 2011 at 1:00 pm.

Prins Bernhard jr is de gelukkige eigenaar van één van de twaalf linkssturende TVR Sagaris die er op de wereld bestaan. Of is hij er toch minder gelukkig mee? Want hoewel het een geweldige auto is om te rijden én veel positieve aandacht bezorgt, wil de prins ervan af, zo blijkt nu de auto op een autoverkoopsite staat vermeld. De auto haalt de honderd kilometer per uur in minder dan vier seconden en de topsnelheid bedraagt hoger dan 300 kilometer. 'Ik heb nooit zo'n echte raceauto gehad die ook in het dagelijks verkeer te rijden is. Met slechts twaalf exemplaren in de wereld is het een echt collectors item.'

Deze coupé met bouwjaar 2006 staat te koop voor 89.000 euro en heeft pas 37.000 kilometer op de teller staan.

Geen reacties


(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
Deze maand

Het geluk van prinses Carolina

Juan Carlos' gouden jaar wordt rampjaar
 
Emotionele Koninginnedag

Koningin Beatrix in Oranienbaum

Alles over de doop van prinses Estelle

Boeken aanraders
Abonneer je nu op Royalty

© Royalty-Online is een uitgave van Audax Publishing BV.
Audax Publishing is ook uitgever van: aktueel.nu | avantgarde.nl | girlz-online.nl | glossy.nl | heleweekweekend.nl | hpdetijd.nl | stars-online.nl | vriendin.nl