Royalty Magazine

Afspraak is afspraak

Door Marc van der Linden

Jaren geleden werd de mediacode ingesteld. Daarover is sindsdien veel te doen geweest. Er zijn processen gevoerd en heel veel discussies geweest, maar uiteindelijk hebben de Oranjes toch hun zin gekregen. Alle foto’s die er van de leden van de koninklijke familie te zien zijn, worden in scène gezet en zorgvuldig geregisseerd. Ik vind dat niet slim, omdat er zo veel spontaniteit verloren is gegaan. De meeste Nederlanders vonden het best leuk om te zien dat Máxima af en toe ook gewoon naar de Hema gaat om kinderkleren te kopen of dat Willem-Alexander met vrienden op een terrasje zit. Maar dat kan dus niet meer. Ik zal u niet vermoeien met een nieuwe discussie daarover, want ik heb al lang geaccepteerd dat de mediacode onomkeerbaar is. Maar tegelijkertijd is het wel goed u eens te melden dat een deel van de koninklijke familie zich niet meer houdt aan de belofte om in ruil voor het houden aan de mediacode af en toe mee te werken aan fotomomenten. En dan heb ik het niet over Willem-Alexander en Máxima.

Lees meer »

Royals per bus naar huwelijk

Geen moeite bespaard, wel kosten

Maandag 04 April 2011 at 11:30 am.

Behalve de koningin en prins Philip, prins Charles en Camilla, zullen alle royals per bus naar het huwelijk van prins William en Kate Middleton worden vervoerd, zo weet Daily Mail. Om kosten te besparen - ook met het oog op beveiliging - is gekozen om een minder gecompliceerde vorm van vervoer naar Westminster Abbey te gebruiken dan een vloot aan luxe automobielen. Eerder heeft de familie al bussen ingezet tijdens het gouden regeringsjubileum van koningin Elizabeth in 2002 en het huwelijk van prins Charles met Camilla. De shuttle service brengt de koninklijke gasten op 29 april naar Westminster Abbey en vervolgens naar Buckingham Palace.

Eén reactie

Dat is hier toch heel normaal dat ook de Royals met de bus gaan? Hebben ze dat in Engeland nu ook ineens door dat dat best handig is??;-)))

gerda veldkamp - 04-04-’11 19:48

(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
Deze maand

Het geluk van prinses Carolina

Juan Carlos' gouden jaar wordt rampjaar
 
Emotionele Koninginnedag

Koningin Beatrix in Oranienbaum

Alles over de doop van prinses Estelle

Boeken aanraders
Abonneer je nu op Royalty

© Royalty-Online is een uitgave van Audax Publishing BV.
Audax Publishing is ook uitgever van: aktueel.nu | avantgarde.nl | girlz-online.nl | glossy.nl | heleweekweekend.nl | hpdetijd.nl | stars-online.nl | vriendin.nl