Royalty Magazine

Afspraak is afspraak

Door Marc van der Linden

Jaren geleden werd de mediacode ingesteld. Daarover is sindsdien veel te doen geweest. Er zijn processen gevoerd en heel veel discussies geweest, maar uiteindelijk hebben de Oranjes toch hun zin gekregen. Alle foto’s die er van de leden van de koninklijke familie te zien zijn, worden in scène gezet en zorgvuldig geregisseerd. Ik vind dat niet slim, omdat er zo veel spontaniteit verloren is gegaan. De meeste Nederlanders vonden het best leuk om te zien dat Máxima af en toe ook gewoon naar de Hema gaat om kinderkleren te kopen of dat Willem-Alexander met vrienden op een terrasje zit. Maar dat kan dus niet meer. Ik zal u niet vermoeien met een nieuwe discussie daarover, want ik heb al lang geaccepteerd dat de mediacode onomkeerbaar is. Maar tegelijkertijd is het wel goed u eens te melden dat een deel van de koninklijke familie zich niet meer houdt aan de belofte om in ruil voor het houden aan de mediacode af en toe mee te werken aan fotomomenten. En dan heb ik het niet over Willem-Alexander en Máxima.

Lees meer »

Dezelfde ring, dezelfde koets

Ook Monegaskische royals naar The Royal Wedding

Woensdag 23 Maart 2011 at 12:38 pm.

De Britten maken er een sport van om elke week wel weer wat nieuws te laten doorschemeren over de invulling van de bruiloft van het jaar: het huwelijk van William en Kate. Zo is nu bekendgeworden dat Kate in een Rolls Royce bij de kerk zal arriveren. Het is dezelfde auto als waar Charles en Camilla in reden toen ze door protesterende studenten werden belaagd. Na afloop zullen prins William en Kate hun rondrit door Londen maken in de open staatslandauer uit 1902, dezelfde koets waarin Charles en Diana reden na hun huwelijk.

 Met slecht weer zal er gebruik worden gemaakt van de glazen koets, waarin Diana met haar vader naar de kerk reed voorafgaand aan haar huwelijk. Achter de koets zullen twee rijtuigen volgen met prins Harry, Pippa Middleton (respectievelijk Best Man en Maid of Honour) en de bruidsmeisjes. De koets daarna rijdt de koningin en prins Philip, gevolgd door een rijtuig waarin prins Charles, Camilla en de ouders van Kate zitten.

Namens Nederland zullen prins Willem-Alexander en prinses Máxima aanwezig zijn. Het Japans kroonprinselijk paar, dat eerder heeft aangegeven naar het huwelijk te gaan, heeft besloten toch niet te komen vanwege de situatie in eigen land. Prins Albert van Monaco komt met zijn verloofde Charlene Wittstock. Op Albert en Charlene's eigen huwelijk moeten William en Kate verstek laten gaan, zij zijn dan op officieel bezoek in Canada. Celebrities als Elton John en David Beckham komen ook, net als de plaatselijke slager, pubuitbater en postbode van Kate.

Geen reacties


(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
Deze maand

Het geluk van prinses Carolina

Juan Carlos' gouden jaar wordt rampjaar
 
Emotionele Koninginnedag

Koningin Beatrix in Oranienbaum

Alles over de doop van prinses Estelle

Boeken aanraders
Abonneer je nu op Royalty

© Royalty-Online is een uitgave van Audax Publishing BV.
Audax Publishing is ook uitgever van: aktueel.nu | avantgarde.nl | girlz-online.nl | glossy.nl | heleweekweekend.nl | hpdetijd.nl | stars-online.nl | vriendin.nl