Royalty Magazine

Afspraak is afspraak

Door Marc van der Linden

Jaren geleden werd de mediacode ingesteld. Daarover is sindsdien veel te doen geweest. Er zijn processen gevoerd en heel veel discussies geweest, maar uiteindelijk hebben de Oranjes toch hun zin gekregen. Alle foto’s die er van de leden van de koninklijke familie te zien zijn, worden in scène gezet en zorgvuldig geregisseerd. Ik vind dat niet slim, omdat er zo veel spontaniteit verloren is gegaan. De meeste Nederlanders vonden het best leuk om te zien dat Máxima af en toe ook gewoon naar de Hema gaat om kinderkleren te kopen of dat Willem-Alexander met vrienden op een terrasje zit. Maar dat kan dus niet meer. Ik zal u niet vermoeien met een nieuwe discussie daarover, want ik heb al lang geaccepteerd dat de mediacode onomkeerbaar is. Maar tegelijkertijd is het wel goed u eens te melden dat een deel van de koninklijke familie zich niet meer houdt aan de belofte om in ruil voor het houden aan de mediacode af en toe mee te werken aan fotomomenten. En dan heb ik het niet over Willem-Alexander en Máxima.

Lees meer »

Prins Laurent moet rijbewijs inleveren

Zoon koning Albert reed 32 km/h te hard

Woensdag 16 Februari 2011 at 12:34 pm.

De Belgische prins Laurent heeft nog altijd last van zijn zware voet. Met zijn Abarth Punto Evo raasde hij met 82 kilometer per uur door de Brusselse Vleurgattunnel, terwijl daar 50 is toegestaan. De prins kon direct zijn rijbewijs inleveren nadat hij staande werd gehouden. 'Geen commentaar,' zo reageerde de prins in Het Nieuwsblad.
Het is geen geheim dat de prins graag hard rijdt. Ook in 1987 heeft hij zijn rijbewijs in moeten leveren vanwege te hard rijden. In 2000 werd de prins nog betrapt op de rondweg in Brugge, daar reed hij 137 kilometer per uur in een 70-kilometerzone.

Over verkeersveiligheid heeft de prins zo zijn eigen mening. Hij geeft toe dat zijn kinderen hem er regelmatig op attenderen dat hij zijn gordel moet dragen. Over elektrische auto's heeft hij ook zijn woordje klaar. 'Echt veilig zijn die niet. Die zijn zo stil dat je ze bijna niet hoort aankomen.' En ook al is de maximumsnelheid 120 op de Belgische snelwegen, wat hem betreft moeten er speciale rijbewijzen zijn voor snelle auto's. 'Een auto die tegen 300 km/u over de autowegen rijdt, is toch niet hetzelfde als een wagen die maar tot 100 km/u in staat is?' vraagt Laurent zich hardop af.

Geen reacties


(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
Deze maand

Het geluk van prinses Carolina

Juan Carlos' gouden jaar wordt rampjaar
 
Emotionele Koninginnedag

Koningin Beatrix in Oranienbaum

Alles over de doop van prinses Estelle

Boeken aanraders
Abonneer je nu op Royalty

© Royalty-Online is een uitgave van Audax Publishing BV.
Audax Publishing is ook uitgever van: aktueel.nu | avantgarde.nl | girlz-online.nl | glossy.nl | heleweekweekend.nl | hpdetijd.nl | stars-online.nl | vriendin.nl