Royalty Magazine

Aftreden

Door Marc van der Linden

Afgelopen week rinkelde de telefoon nog wat vaker dan normaal. De reden? Collega’s hadden een tip gekregen dat Beatrix op haar verjaardag echt haar aftreden bekend zou maken. Of ik dat even wilde bevestigen. Als je dan doorvraagt naar de bron van die ’gouden tip’ dan blijkt het al een stuk minder zeker. ’De buurvrouw heeft een vriendin en die werkt op de linnenkamer van Noordeinde. En daar moet het duurste tafellinnen klaar gelegd worden voor het banket rondom de inhuldiging.’

Lees meer »

Willem-Alexander trots op Oranje

Dinsdag 15 Juni 2010 at 09:30 am.


Prins Willem-Alexander, vrolijk uitgedost met oranje sjaal, zag maandag het Nederlandse elftal in Johannesburg met 2-0 winnen van Denemarken. Ook prins Frederik was daarvan getuige, die uiteraard iets minder blij was. Na afloop van de wedstrijd sprak Jack van Gelder van de NOS met hem. Toen van Gelder hem vroeg wat er volgens hem minder goed ging bij Oranje zei Willem-Alexander lachend: 'Ik heb me vandaag voorgenomen om niet één van de zestien miljoen bondscoaches te zijn. Dat laat ik graag aan Bert van Marwijk over, dat kan hij prima.' Verder vertelde de prins dat hij had genoten van de sfeer: 'Het is altijd leuk om tijdens zo'n eerste wedstrijd van Oranje op het WK erbij te mogen zijn. Ik moest wel even wennen aan het geluid van al die vuvuzela's. Maar met oordopjes, mooi in de kleur oranje, was het toch te doen.' 

Verder was Willem-Alexander natuurlijk blij met de uitslag: 'Maar ik heb toch wel zeer in spanning gezeten, moet ik zeggen. Als we de stijgende lijn kunnen voortzetten komt het allemaal wel goed met Oranje. Ik ga met een goed gevoel naar huis. Zaterdag kunnen we natuurlijk niet kijken, wanneer Oranje tegen Japan moet spelen, dan zijn we in Zweden bij het huwelijk van Victoria en Daniel. Donderdag zullen we de wedstrijd tegen Zuid-Korea thuis bekijken. Of ik nog terugkom naar Zuid-Afrika? Ja, ik hoop voor de halve finale,' besloot hij.

Geen reacties


(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
Deze maand

Arabisch sprookje voor de Oranjes

Dubbel feest in Denemarken
 
Prinses Carolina gaat trouwen

De vergeten juwelen van de Oranjes

Komt het ooit nog goed met Laurent?

Boeken aanraders
Abonneer je nu op Royalty

© Royalty-Online is een uitgave van Audax Publishing BV.
Audax Publishing is ook uitgever van: aktueel.nu | avantgarde.nl | girlz-online.nl | glossy.nl | heleweekweekend.nl | hpdetijd.nl | stars-online.nl | vriendin.nl