Royalty Magazine

Afspraak is afspraak

Door Marc van der Linden

Jaren geleden werd de mediacode ingesteld. Daarover is sindsdien veel te doen geweest. Er zijn processen gevoerd en heel veel discussies geweest, maar uiteindelijk hebben de Oranjes toch hun zin gekregen. Alle foto’s die er van de leden van de koninklijke familie te zien zijn, worden in scène gezet en zorgvuldig geregisseerd. Ik vind dat niet slim, omdat er zo veel spontaniteit verloren is gegaan. De meeste Nederlanders vonden het best leuk om te zien dat Máxima af en toe ook gewoon naar de Hema gaat om kinderkleren te kopen of dat Willem-Alexander met vrienden op een terrasje zit. Maar dat kan dus niet meer. Ik zal u niet vermoeien met een nieuwe discussie daarover, want ik heb al lang geaccepteerd dat de mediacode onomkeerbaar is. Maar tegelijkertijd is het wel goed u eens te melden dat een deel van de koninklijke familie zich niet meer houdt aan de belofte om in ruil voor het houden aan de mediacode af en toe mee te werken aan fotomomenten. En dan heb ik het niet over Willem-Alexander en Máxima.

Lees meer »

Willem-Alexander viert 43e verjaardag

Zijn vrouw Máxima gewoon aan het werk

Dinsdag 27 April 2010 at 09:31 am.

Prins Willem-Alexander viert dinsdag zijn 43e verjaardag. Hij viert zijn verjaardag thuis in Wassenaar, samen met prinses Máxima en zijn dochters Amalia, Alexia en Ariane. 

Voordat de taart aangesneden kan worden op de Eikenhorst gaat Máxima naar Den Haag. Daar neemt zij 's ochtends het rapport van de Commissie Monitoring Talent naar de Top in ontvangst. In de Oude Zaal van de Tweede Kamer geeft voorzitter van de Commissie, A. Veenman een toelichting op de resultaten van de monitoring over vrouwen in topposities. 
In de middag gaat Máxima naar Madurodam. Hier neemt ze tijdens de platformbijeenkomst ‘Jongeren en Geld’, de handreikingen voor financiële educatie in ontvangst. De bijeenkomst wordt georganiseerd door CentiQ, Wijzer in geldzaken. Gelukkig voor de prinses bevinden beide verplichtingen van dinsdag zich in de buurt van Wassenaar, waardoor de niet de gehele verjaardag van haar echtgenoot hoeft te missen.

Vanwege de verjaardag van Alexander mag overal de vlag uit met oranje wimpel, maar niet bij gebouwen van Defensie. Daar gaan de vlaggen halfstok omdat vandaag de uitvaart is van één van de mariniers die vorige week omkwamen in Uruzgan.

Geen reacties


(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
Deze maand

Het geluk van prinses Carolina

Juan Carlos' gouden jaar wordt rampjaar
 
Emotionele Koninginnedag

Koningin Beatrix in Oranienbaum

Alles over de doop van prinses Estelle

Boeken aanraders
Abonneer je nu op Royalty

© Royalty-Online is een uitgave van Audax Publishing BV.
Audax Publishing is ook uitgever van: aktueel.nu | avantgarde.nl | girlz-online.nl | glossy.nl | heleweekweekend.nl | hpdetijd.nl | stars-online.nl | vriendin.nl