Royalty Magazine

Afspraak is afspraak

Door Marc van der Linden

Jaren geleden werd de mediacode ingesteld. Daarover is sindsdien veel te doen geweest. Er zijn processen gevoerd en heel veel discussies geweest, maar uiteindelijk hebben de Oranjes toch hun zin gekregen. Alle foto’s die er van de leden van de koninklijke familie te zien zijn, worden in scène gezet en zorgvuldig geregisseerd. Ik vind dat niet slim, omdat er zo veel spontaniteit verloren is gegaan. De meeste Nederlanders vonden het best leuk om te zien dat Máxima af en toe ook gewoon naar de Hema gaat om kinderkleren te kopen of dat Willem-Alexander met vrienden op een terrasje zit. Maar dat kan dus niet meer. Ik zal u niet vermoeien met een nieuwe discussie daarover, want ik heb al lang geaccepteerd dat de mediacode onomkeerbaar is. Maar tegelijkertijd is het wel goed u eens te melden dat een deel van de koninklijke familie zich niet meer houdt aan de belofte om in ruil voor het houden aan de mediacode af en toe mee te werken aan fotomomenten. En dan heb ik het niet over Willem-Alexander en Máxima.

Lees meer »

Keukenhof weer geopend

Máxima begeleidt mevrouw Medvedeva

Woensdag 17 Maart 2010 at 4:05 pm.

Prinses Máxima had woensdagmiddag geluk. De eerste zonnige lentedag van het jaar was uitgekozen om in Lisse de Keukenhof 2010 te openen. Samen met mevrouw Svetlana Medvedeva, echtgenote van president Medvedev van de Russische Federatie, was zij naar de bloemententoonstelling gekomen. De Russische had de eer de jaarlijkse tentoonstelling officieel te openen. Reden voor de keuze van mevrouw Medveda was ongetwijfeld het thema: From Russia with love. 

De tentoonstelling laat onder andere Russische landschappen en specifieke Russische dieren in de kinderweide zien. In het park is ook een omvangrijk bloemenmozaïek te zien van de Sint Basilius kathedraal in Moskou. De Keukenhof heeft voor dit thema gekozen omdat Rusland de komende jaren naar verwachting een belangrijke toeristenstroom op gang gaat brengen. Ook wordt Rusland steeds belangrijker als exportland voor de bloemenhandel.

Bekijk hier het filmpje wat Webregio maakte van het bezoek van Máxima en Svetlana Medvedeva aan de Keukenhof

De Keukenhof is in 1949 op initiatief van de toenmalige burgemeester van Lisse en een aantal bloembollenkwekers- en exporteurs gestart als openlucht bloemententoonstelling. Het evenement groeide vervolgens uit tot een jaarlijks terugkerende attractie op een oppervlakte van 32 hectare.

In 2010 is het park geopend van 18 maart tot en met 16 mei. De organisatie verwacht ongeveer 850.000 bezoekers uit alle delen van de wereld te trekken.

Geen reacties


(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
Deze maand

Het geluk van prinses Carolina

Juan Carlos' gouden jaar wordt rampjaar
 
Emotionele Koninginnedag

Koningin Beatrix in Oranienbaum

Alles over de doop van prinses Estelle

Boeken aanraders
Abonneer je nu op Royalty

© Royalty-Online is een uitgave van Audax Publishing BV.
Audax Publishing is ook uitgever van: aktueel.nu | avantgarde.nl | girlz-online.nl | glossy.nl | heleweekweekend.nl | hpdetijd.nl | stars-online.nl | vriendin.nl