Royalty Magazine

Beeldvorming

Door Marc van der Linden

Afgelopen zaterdag, 6 maart, is er een nieuwe dramaserie van de Oranjes begonnen: De Troon, gebaseerd op het zeer leesbare boek Voor De Troon Wordt Men Niet Ongestraft Geboren van Dorine Hermans en Daniela Hooghiemstra. Dat boek zorgde destijds al voor een klein relletje. Koningin Beatrix liet weten het niet eens te zijn met de inhoud. Die liet namelijk een nogal ander beeld zien van onze eerste drie Oranjekoningen dan iedereen op de lagere school had geleerd. Overspel, chantage, homoseksualiteit en machtsmisbruik zijn nu eenmaal niet de dingen waarmee de Oranjes zich graag geassocieerd zien.  ’Het is jammer dat dit soort details weer worden opgerakeld, zonder dat wordt gewezen op de prestaties van de koningen’, zo meldde de Rijksvoorlichtingsdienst namens de koningin.

Lees meer »

HP/De Tijd komt met Oranje Special

Claus nog steeds het populairst

Woensdag 27 Januari 2010 at 2:14 pm.

Weekblad HP/De Tijd komt deze week met een Oranje Special. Dankzij de Grote Oranje Enquete, waar 1346 mensen aan deelnamen, zijn er antwoorden gekomen op vragen als: Hoe denken de lezers van HP/De Tijd over koningin Beatrix en de overige leden van de koninklijke familie? Wie moet de koningin opvolgen? En wanneer? Uit de enquete blijkt verder dat prins Claus nog altijd met afstand het meest populaire lid van het koninklijk huis is. Hij kreeg van de deelnemers op het onderdeel ‘sympathie’ het rapportcijfer 6,8. Prinses Mabel scoort het laagst. Ook in deze Oranje Special: Alles over de studentenjaren van Juliana, Beatrix en Willem-Alexander. HP/De Tijd ligt nu in de winkels.

twee reacties

Altijd gedacht dat Claus nog steeds de populairste was!

Femke - 27-01-’10 14:57

HPdeTijd kan je echt NIET serieus nemen waar het om het koningshuis gaat. Zou mij niets verbazen als deze enquete in scene is gezet en deels fake is. Objectief is ie in ieder geval zeker niet (Gerda draagt een goed voorbeeld aan).

Ik besteed deze week liever een paar euro aan de Royalty, dan aan het roddelblad HPdeTijd. Hoe tijden veranderen!

Linda - 27-01-’10 17:36

Emoticons
Persoonlijke info onthouden?
Kattebel
Verberg e-mail
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
Deze maand

Alles over het huwelijk van Victoria en Daniel

Amalia's koninklijke verwanten

Koningin Rania's elegantie

Gratis poster!

Ruim 75 pagina's voor maar €3,50!

Boeken aanraders
Abonneer je nu op Royalty

En ontvang 5 edities voor maar 12,50 euro
abonneer je nu

© Royalty-Online is een uitgave van Audax Publishing BV.
Audax Publishing is ook uitgever van: aktueel.nu | avantgarde.nl | girlz-online.nl | glossy.nl | heleweekweekend.nl | hpdetijd.nl | stars-online.nl | vriendin.nl