Royalty Magazine

Aftreden

Door Marc van der Linden

Afgelopen week rinkelde de telefoon nog wat vaker dan normaal. De reden? Collega’s hadden een tip gekregen dat Beatrix op haar verjaardag echt haar aftreden bekend zou maken. Of ik dat even wilde bevestigen. Als je dan doorvraagt naar de bron van die ’gouden tip’ dan blijkt het al een stuk minder zeker. ’De buurvrouw heeft een vriendin en die werkt op de linnenkamer van Noordeinde. En daar moet het duurste tafellinnen klaar gelegd worden voor het banket rondom de inhuldiging.’

Lees meer »

Prinses Ariane even in het ziekenhuis

Vrijdag 09 Oktober 2009 at 1:28 pm.

Prinses Ariane heeft een nachtje in het ziekenhuis moeten doorbrengen vanwege een infectie van de bovenste luchtweg. Hierdoor was de jongste dochter van prins Willem-Alexander en prinses Máxima erg benauwd. Het tweejarige meisje werd gisteravond opgenomen in het ziekenhuis Gelre Apeldoorn, zo meldde de RVD. Het gezin was hier voor een familie-aangelegenheid.

Prinses Máxima is de hele nacht bij Ariane gebleven. Hierdoor moest zij de opening van tentoonstelling ‘De Qi van China’ in Tropenmuseum Junior in Amsterdam afzeggen. Prins Willem-Alexander was niet in het land, hij is in Kopenhagen vanwege het congres van het Internationaal Olympisch Comité. 

Inmiddels maakt de kleine prinses het beter en ze kon vanochtend het ziekenhuis weer verlaten. Het is niet de eerste keer dat Ariane last heeft van haar luchtwegen. Vlak na haar geboorte werd ze al opgenomen in het Leidse Universitair Ziekenhuis.

Geen reacties


(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
Deze maand

Arabisch sprookje voor de Oranjes

Dubbel feest in Denemarken
 
Prinses Carolina gaat trouwen

De vergeten juwelen van de Oranjes

Komt het ooit nog goed met Laurent?

Boeken aanraders
Abonneer je nu op Royalty

© Royalty-Online is een uitgave van Audax Publishing BV.
Audax Publishing is ook uitgever van: aktueel.nu | avantgarde.nl | girlz-online.nl | glossy.nl | heleweekweekend.nl | hpdetijd.nl | stars-online.nl | vriendin.nl