Royalty Magazine

Afspraak is afspraak

Door Marc van der Linden

Jaren geleden werd de mediacode ingesteld. Daarover is sindsdien veel te doen geweest. Er zijn processen gevoerd en heel veel discussies geweest, maar uiteindelijk hebben de Oranjes toch hun zin gekregen. Alle foto’s die er van de leden van de koninklijke familie te zien zijn, worden in scène gezet en zorgvuldig geregisseerd. Ik vind dat niet slim, omdat er zo veel spontaniteit verloren is gegaan. De meeste Nederlanders vonden het best leuk om te zien dat Máxima af en toe ook gewoon naar de Hema gaat om kinderkleren te kopen of dat Willem-Alexander met vrienden op een terrasje zit. Maar dat kan dus niet meer. Ik zal u niet vermoeien met een nieuwe discussie daarover, want ik heb al lang geaccepteerd dat de mediacode onomkeerbaar is. Maar tegelijkertijd is het wel goed u eens te melden dat een deel van de koninklijke familie zich niet meer houdt aan de belofte om in ruil voor het houden aan de mediacode af en toe mee te werken aan fotomomenten. En dan heb ik het niet over Willem-Alexander en Máxima.

Lees meer »

Andrea Casiraghi is rijbewijs kwijt

Met 200 kilometer per uur over snelweg

Donderdag 22 December 2011 at 11:34 am.

Ook familieleden van royals komen niet onder de wet uit, zeker niet als de wetsovertreding in een ander land plaats vindt. Andrea Casiraghi, neef van prins Albert van Monaco, reed veel te hard met zijn auto op de Franse snelweg. Volgens de autoriteiten reed Andrea 200 kilometer per uur op de A6 tussen Chalon en Macon. De zoon van prinses Caroline is daarom vijf maanden zijn rijbewijs kwijt.
De 27-jarige Andrea reed rond 16 uur in de buurt van Mâcon, in de regio Bourgondië in het oosten van Frankrijk. Casiraghi zat volgens de Franse justitie aan het stuur van een Audi A6 en raasde met 200 km/uur voorbij een politiecontrole. De politie hield hem tegen en trok zijn rijbewijs in. Hij moest zijn reis vervolgen per trein.

Geen reacties


(optioneel veld)
(optioneel veld)

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
Deze maand

Het geluk van prinses Carolina

Juan Carlos' gouden jaar wordt rampjaar
 
Emotionele Koninginnedag

Koningin Beatrix in Oranienbaum

Alles over de doop van prinses Estelle

Boeken aanraders
Abonneer je nu op Royalty

© Royalty-Online is een uitgave van Audax Publishing BV.
Audax Publishing is ook uitgever van: aktueel.nu | avantgarde.nl | girlz-online.nl | glossy.nl | heleweekweekend.nl | hpdetijd.nl | stars-online.nl | vriendin.nl